Üyelik Sözleşmesi

Mağazamıza alışveriş aşamasındayken üye olabilirsiniz. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemlerini engellemek açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin size çabuk ve sorunsuz ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
 
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce "Satış Sözleşmesi"ni dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
 
 Üyelik İptali
 
Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
 
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz. 
 
 
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
 
1 - Üyenin son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
 
2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
 
3 - Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa 
 
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir
 
1 - Üye ahlak dışı; mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa
 
2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
 
3 - Sisteme veya volkswagenorjinalcikmaparca.com ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.
 
 
 
Üye Güvenliği
 
Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın. 
 
Farklı Adres
 
Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır.
 
Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.
 
Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Ya da faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız
 
 
 
Ürün Yorumları
 
Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır. 
Bizi Arayın